O klubu

Svrha Renault kluba Hrvatska prvenstveno je okupljanje svih zaljubljenika u Renault vozila diljem cijele Hrvatske. Svojim članovima pomažemo nudeći im popuste kod održavanja i kupovanja njihovih limenih ljubimaca, sudjelujemo u organizaciji brojnih susreta ljubitelja automobila te pravovremeno obavještavamo svoje članove o svim novostima vezanim uz Renault.

RKH je zajednica kojoj je važna jednakost svih članova, a koju ostvarujemo djelovanjem Podružnica kluba. Posebna nam je želja prilagoditi rad Kluba specifičnostima i raznolikostima naših članova diljem cijele Lijepe naše.
Reanult klub Hrvatska je osnovan u travnju 2005. godine, ali njegov neslužbeni početak vezan je uz online forum koji je ne tako davno pokrenuo veliki zaljubljenik u Renault Danijel Meštrović (x3m). Tadašnji Clio forum ubrzo je prerastao u Renault forum. Vođeni ljubavlju prema Renaultu Andrija Kozlek (Rain), Mario Moškon (Moschus), Ivan Pletenac (IP) i Lana Babić (Polyana) 2005. godine osnivaju današnji Renault klub Hrvatska. Pod njihovim vodstvom Klub se razvija do studenoga 2007. godine kada vodstvo Kluba preuzima drugi tim zaljubljenika u Renault. Popis i kontakte sadašnjeg vodstva Kluba možete naći na kraju teksta.

Učlanite se u Klub i ostvarite pravo popusta koje RKH ima kod svojih poslovnih partnera, uživajte u zajedničkim susretima i nagradnim igrama, angažirajte se oko razvoja Kluba u Vašem gradu, steknite nova poznanstva i jednostavno - uživajte!

Za sve dodatne informacije molimo da nas kontaktirate.

Vaš Renault klub Hrvatska

Vodstvo Renault kluba Hrvatska

Predsjednik:

Marijan Milinković (krcko)

Zamjenik predsjenika:

Dario Boc (evado)

Tajnik:

Vladimir Hruškar (clio 1.2)

Članovi uprave kluba:

Krunoslav Grgac (krunek)